ORW Bystre > Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy „Bystre”
06.02.2016

Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy „Bystre”

 WYPOCZYNEK W MALOWNICZYCH I DZIKICH BIESZCZADACH

UWAGA!  OSTATNIE WOLNE POKOJE W OKRESIE FERII ZIMOWYCH – SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ SPECJALNĄ ORAZ AKTUALNYM CENNIKIEM

Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy BYSTRE leży na południowo-wschodnim krańcu Polski, w malowniczych  Bieszczadach. Położony jest na terenie Ciśnieńsko -Wetlińskiego Parku Krajobrazowego, pomiędzy Baligrodem a Cisną. Blisko stąd do pięknego i obszernego Jeziora Solińskiego tzw. „Bieszczadzkiego Morza” jak również do dzikich i rozległych gór i połonin. Wyjątkowy mikroklimat bardzo korzystnie wpływa na poprawę stanu zdrowia i wypoczynek.

Kompleks wypoczynkowy zajmuje 16 ha, składa się z 3 budynków i dysponuje 160 miejscami noclegowymi. Dla gości dostępna jest restauracja, dzięki temu każdy sam może wybrać godziny posiłków oraz dowolnie komponować menu. Do dyspozycji gości są dwa apartamenty i pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe, które wyposażone są w telefon oraz łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym.

Nasz Ośrodek jest doskonałym miejscem zarówno do celów wypoczynkowych jak i biznesowych. Znajdują się tu 3 sale konferencyjne z wyposażeniem. Największa z sal usytuowana jest w budynku sportowym, wyposażona jest w internet bezprzewodowy i mieści do 150 osób. Poza zapleczem konferencyjnym ORW Bystre oferuje bogatą bazę sportową oraz mnóstwo atrakcji, m.in. : basen, sauna, siłownia, sala do tenisa stołowego, bilard, plac zabaw dla dzieci oraz miejsce do grillowania – zadaszona „Chata dymna”.

Na szczególną uwagę zasługuje wyciąg narciarski z dwoma trasami zjazdowymi o zróżnicowanym poziomie trudności. Jedna wyczynowa z homologacją FIS, druga łagodniejsza dla początkujących narciarzy.

Nasz Ośrodek jest doskonałą bazą wypadową wycieczek do Lwowa (obowiązkowe paszporty), na Węgry i Słowację.  Pomoc w realizacji kuligów oraz przejażdżek wozami.Zapoznaj się z naszą pełną ofertą »

 
pict0083 orw29 dsc_117__8_9_7_easyhdr-pro-2_0 dsc02012 widok-z-gory zima_bud1 dsc01628 dsc01577 dsc01620

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016


Projekt: www. bieszczady .pl